REUZEL DAILY SHAMPOO 100 ML

450,00 ден

Шампон за секојдневна употреба кој ефикасно ја чисти косата и скалпот без премногу сушење. Балансиран за одлично одмастување и чистење. Веганска формула наполнета со нашата Т4 тоник мешавина од witch hazel, коприва, рузмарин и корен од коњско опавче и е идеална за сите типови коса и честа употреба.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за секојдневна употреба кој ефикасно ја чисти косата и скалпот без премногу сушење.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL DAILY SHAMPOO 100 ML
450,00 ден