REUZEL SPRAY GROOMING TONIC 355 ML

1.300,00 ден

Спреј тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно чувство на држење на косата. Совршен за фенирање и ја штити косата од сите видови термички оштетувања. Лесно се нанесува со помош на самиот распрскувач на шишето. Додава волумен, подигнување и текстура. Суптилен мирис на пеперминт и јаболко.

Начин на користење:  Нанесете на влажна коса пред термичкo стилизирање кога сакате да додадете волумен и подигнување.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј тоник за стилизирање на коса кој создава долготрајно, природно чувство на држење на косата и додава волумен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REUZEL SPRAY GROOMING TONIC 355 ML
1.300,00 ден