REVLON MAGNET ANTI-POLLUTION DAILY SHIELD 200ML

1,090 ден

Multiprotecting sistem третман – спреј за коса и скалп.

Категорија: ,

Опис

Multiprotecting sistem третман за коса и скалп.
Придобивки:
Ја заштитува косата од надворешни штетни влијанија,
Помага во борбата против оштетување на УВ зраци и предвемено стареење на косата,
Ги спречува и неутрализира лошите миризби како чад или други загадувачи на косата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Елеминира фриз ефект,
Ја остава косата мека.

Збогатен со:
Аргинин и неутрализатор на мирис.

Се нанесува секојдневно на сува или мокра коса. Не се плакне.