REVLON MAGNET ANTI-POLLUTION MICELLAR CLEANSER 250ml

790,00 ден

Шампон за нежно чистење на скалпот и косата.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за нежно чистење на скалпот и косата.
Придобивки:
Отстранува нечистотии и надворешни загадувачи на косата и скалпот,
Ги намалува депозитите на честички на скалпот,
Ги неутрализира негативните ефекти од лошиот квалитет на водата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Помага за зајкнување на влакната,
Ја остава косата мека и сјајна.
Збогатен со:
Екстракт од семе од Моринга и Ментол.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

REVLON MAGNET ANTI-POLLUTION MICELLAR CLEANSER 250ml
790,00 ден