REVLON MAGNET ANTI-POLLUTION RESTORING MAK 200ML

1,090 ден

Магнетна маска за здрава и чиста коса и чист скалп.

Категорија: ,

Опис

Магнетна маска за здрава и чиста коса и чист скалп.
Придобивки:
Отстранува нечистотии и надворешни загадувачи на косата и скалпот,
Ги намалува депозитите на честички на скалпот,
Ги неутрализира негативните ефекти од лошиот квалитет на водата,
Помага при зачувување на бојата на косата,
Помага за зајкнување на влакната,
Ја остава косата мека и сјајна.
Збогатена со:
Екстракт од семе од Моринга и Ментол.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.