1,100.00 ден

На залиха

Спреј кој на косата и дава прекрасен сјај.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Спреј кој на косата и дава прекрасен сјај.
Спрејот содржи посебна формула која не ја оштетува и не ја лепи косата, а истовремено и дава волумен на косата.
Ја штити козметичката или природната боја на коса од избледување.

Како се користи:
*Протресете го шишето добро пред употреба
*Чувајте го спрејот на доволно растојание од косата
*Распрскувајте го спрејот рамномерно над косата