ROOT ACTIVATING SHAMPOO 300 ML

880 ден

Шампон за спречување на непатолошкото опаѓање на косата.Формулата со Pixel Technology која содржи таурин и карнитин тартрат пријатно ги чисти и стимулира корените во скалпот, ја зајакнува косата и обезбедува хранливи материи со висока енергија на фоликулите на косата. Го намалува опаѓањето на косата по 6 недели континуирана употреба кога се нанесува во комбинација со лосион -ампулите.

Категорија: ,

Опис

Шампон за спречување на непатолошкото опаѓање на косата