SAKURA RESTORATIVE OIL 50ml

990 ден

Луксузно масло за инстант сјај на косата.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Луксузно масло за моментален сјај на косата.
Збогатено со екстракт од цвет од цреша. Ја остава косата инстант сјајна, мека, лесна и свиленкаста на допир.

Идеално масло за сите типови коса!

Употреба: Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.