SAKURA RESTORATIVE SET 3 во 1

2,430 ден 2,070 ден
-15%

SAKURA RESTORATIVE SET 3 во 1

Идеален за сува и оштетена коса

100% Веган

99% природни состојки

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки и хидрирачки шампон 300ml.
Збогатен со екстракт од цреша, а чисти, храни и хидрира косата, нудејќи пријатно чувство за виталност на скалпот и врвовите.
Содржи 99% природни состојки.
Ја остава косата регенерирана, здрава, сјајна, лесна и мека на допир.

Маска 250ml збогатена со екстракт од косата, нуди пријатно чувство на виталност и длабинска хидратација. Содржи 96% природни состојки. Ја остава косата мека, сјајна, здрава, хидрирана и свиленкаста на допир. Ја враќа виталноста на сува и кршлива коса, стимулира раст на косата, го олеснува чешлањето на косата и го хидрира скалпот.
Се нанесува пред шампонирање на скалпот, и после шампонирање по должината на косата. Се плакне.

Луксузно масло 50ml за моментален сјај на косата.
Збогатено со екстракт од цвет од цреша. Ја остава косата инстант сјајна, мека, лесна и свиленкаста на допир.
Идеално масло за сите типови коса!Употреба: Се нанесуваат неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне.