SAKURA RESTORATIVE SHAMPOO 1000ml

1,190 ден

Регенерирачки шампон кој ја хидрира и негува  косата.

 

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачки и хидрирачки шампон.
Збогатен со екстракт од цреша, а чисти, храни и хидрира косата, нудејќи пријатно чувство за виталност на скалпот и врвовите.
Содржи 99% природни состојки.
Ја остава косата регенерирана, здрава, сјајна, лесна и мека на допир.