SEA FORCE SHAMPOO 300ml

680 ден

Шампон кој го спречува опаѓањето на косата и истовремено ја штити од надворешни штетни влијанија.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Комплексниот шампон е производ кој спречува опаѓање на косата.
Содржи состојки базирани на океанот и екстракт од микроалги. Може да ја заштити косата од надворешни штетни влијанија. Ја храни косата, и ја зајакнува природната структура на косата со амино керамиди.