SEMI DI LINO ANTI-ORANGE CONDITIONER 200ML

1,100 ден

Кондиционер за нега и неутрализација на непосакуваните портокалови тонови кај плава и кафена коса.

Опис

Кондиционер за нега и неутрализација на непосакуваните портокалови тонови кај плава и кафена коса.Ја храни и ја враќа виталноста на косата . Веганска формула. Без парафини и минерални масла.

Начин на употреба: Нанесете на косата по миењето со шампон, распределувајќи гo по должината и краевите. Почекајте 3 минути. Исчешлајте и исплакнете темелно