SEMI DI LINO ANTI-YELLOW SHAMPOO 250ML

950 ден

Шампон со виолетов пигмент и  без сулфати за неутрализација на жолтите тонови кај плава природна ,фарбана или бланширана коса

Опис

Нежен шампон без сулфати за неутрализација на жолтите тонови кај плава природна ,фарбана или бланширана коса . Збогатен е со виолетово-син пигмент за неутрализирање на несаканите жолти тонови. Нежниот чистач длабински ги храни, хидрира и ревитализира влакната на косата.