SEMI DI LINO ANTI-YELLOW SPRAY 125 ML

1,190 ден

Спреј кој не се плакне со виолетов пигмент за неутрализација на непосакуваните жолти тонови кај плава фарбана  или бланширана коса.

Опис

 Спреј збогатен со виолетов пигмент кој, го олеснува четкањето ,ги неутрализира несаканите жолти тонови, ги обновува влакната на косата и обезбедува хидратација, правејќи ја косата  мека и сјајна. Совршено е за балајаж  за одржување на  балајаж техники и прамени.

Како да се користи: Испрскајте го производот на влажна или сува коса, а потоа стилизирајте по желба.