Semi Di Lino Balancing Low Shampoo 250ml

790 ден

Шампон за регулација на лачењето на себумот од скалпот.

Опис

Шампон за мрсен перут и скалп.
Шампон кој нежно ја чисти косата и скалпот, навлегува во скалпот и го регулира непотребното лачење на многу себум, а со тоа спречува појава на првут и мрсен скалп.