SEMI DI LINO CRISTALLI LIQUIDI THE ORIGINAL 50ml

1,100 ден

Серум- течни кристали за моментално осветлување на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Серум- течни кристали за моментално осветлување на сите типови коса. Скапоцена течност за убавина која ја остава косата веднаш сјајна, свиленкаста и мека. Маслото работи за да ги заштити влакната на косата од надворешни агресии со создавање лесен и еластичен филм за да ја заштити косата од влажност. Видливи резултати и по првата употреба на серумот.
Се нанесува неколку капки на сува или влажна коса. Не се плакне