SEMI DI LINO CRUSTALLI SPRAY 125ml

1,150 ден

Кристали во спреј за инстант финиш на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Кристали во спреј за инстант финиш на сите типови коса.
И дава моментален сјај на косата и ги обвиткува влакната во лесен заштитен филм, помагајќи и на косата да се заштити од влажност.
Се нанесува на сува или влажна коса. Не се плакне.