SEMI DI LINO CURLS SHAMPOO 250 ML

750 ден

Шампон без сулфати за нега на виткана и брановидна коса.

Опис

Нежен шампон  кој е специјално наменет за нега на виткана и брановидна коса.Ги дефинира брановите и локните,нежно ја чисти, хидрира и ја прави косата мека, без заплеткување и без разлетување. Формулиран со ладно извлечено масло Манкети и содржи био-базиран мирис со овошни и цветни ноти, природно  добиени од обновливи извори.