SEMI DI LINO DIAMOND ILLUMINATING CONDITIONER 250ml

780 ден 390 ден
-50%

Кондиционер за нормална коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нормална коса.
Успешно ја отплеткува косата, ја прави мека, лесна и супер сјајна.
Оваа уникатна формула и дава дневна храна, додека ја зголемуа јачината на косата.
Се нанесува од коренот до врвовите на измиена коса, се остава да делува неколку минути и потоа се измива.