SEMI DI LINO DIAMOND ILLUMINATING MASK 200ml

920 ден 460 ден
-50%

Интензивен третман за кохезија на кутикулата.

Категорија: , таг

Опис

Маска за нормална коса. Интензивен третман за кохезија на кутикулата.
Ја прави косата мека, лесна и супер сјајна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава3-5 минути да делува и потоа се плакне.