1,350.00 ден

На залиха

Интензивен енергетски третман кој го спречува опаѓањето на косата и помага во зајакнување на влакното.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Интензивен енергетски третман кој спречува опаѓање на косата и помага во зајакнување на влакното.
Содржи енергетски комплкс, специфична состојка која помага за превенција од опаѓање на косата со продолжување на животот на кутикулата, заштитувајќи ја од дејството на слободните радикали и стимулирајќи клеточна обнова.

Нанесете ја содржината од ампулата на скалпот после миењето на косата со шампон, масирајте се додека не се апсорбира целосно. Не се плакне. Се користи 3 пати неделно во период од 6-8 недели.