SEMI DI LINO EXTRAORDINARY ALL IN 1 FLUID 125ml

1,190 ден

Уникатна и повеќенаменска течност за лекување на досадна и безживотна коса.

Категорија: , таг

Опис

Уникатна и повеќенаменска течност за лекување на досадна и безживотна коса. Комбинирајќи и придобивките на три комплекси Блесок Фикс, Боја Фикс и Витамин Фикс тој нуди голем број на клучни придобивки. Запечатувајќи ја кутикулата, додава брилијантен сјај и се бори против влажноста на косата. Нуди заштита од УВ зраци, го продолжува интензитетот на бојата и ја остава косата мека, свиленката и лесна за чешлање.
Нанесете 2-3 капки на сува или влажна коса, обезбедувајќи рамномерна распределба по должината и краевите на косата. Не се плакне.