SEMI DI LINO ILLUMINATING LOW SHAMPOO 250ml

750 ден

Ефективен шампон за зајакнување и сјај на нормална коса со дијамантски кристали и протеини од пченица.

Категорија: , таг

Опис

Ефективен шампон за зајакнување и сјај на нормална коса.
Се одликува со лесна pH- балансирана формула која деликатно ја чисти косата.
Збогатен со дијамантски кристали и протеини од пченица кои додаваат исклучителен сјај на косата. Формулиран со екстракт од ленено семе за промовирање на кохезијата на котикулите, ја зајакнува и штити кутикулата на косата без да ја преоптоварува косата и истовремено вашата коса ја остава еластична и силна.