SEMI DI LINO NUTRITIVE DETANGLING FLUID 125ml

800 ден

Хранлив флуид за сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Овој третман целосно ја потхранува вашата коса.
Направен со комплекс за фиксирање кој има УВ филтер и антиоксиданс за подобрување на долговечноста на бојата на косата. Ја штити косата од загадувачите на животната средина и обезбедува лесна коса, без чувство на тежина.
Се нанесува на влажна коса. Не се плакне.