SEMI DI LINO NUTRITIVE LEAVE-IN CONDITIONER 200ml

950 ден

Лесен кондиционер кој ја храни сувата коса и ја надополнува со витални хранливи материи.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за потхранување на сува коса.
Semi Di Lino е лесен кондиционер кој ја храни сувата коса и ја надополнува со витални
хранливи материи. Без сулфати и парабени.
Ги измазнува влакната на косата со здрави омега и масни киселини, добиени од екстрактот од ленено семе. Резултатот е здрав изглед, сјајна и еластична коса.
Се нанесува мала количина од кондиционерот на влажна коса. Не се плакне.