SEMI DI LINO NUTRITIVE LOW SHAMPOO 250ml

750 ден

Шампон за потхранување и хидратација на сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за потхранување на сува коса.
Нежно го чисти и потхранува влакното и и дава мекост и сјај на косата.
Semi Di Lino потхранувачката линија на Алфапарф е создадена специјално за нега на сува и неухранета коса, обезбедувајќи и на косата мекост и хидратација.
Комбинацијата со комплексот Блесок фикс, целосно ги пополнува кутикулите, оставајќи ја косата во совршена состојба.