SEMI DI LINO SCALP CARE PURIFYING SHAMPOO 250ml

800 ден 560 ден
-30%

Прочистувачки шампон против првут.

Категорија: , таг

Опис

Прочистувачки шампон против првут. Содржи екстракт од калинка, кој го балансира и нормализира процесот на лупење на скалпот, ги ублажува иритациите и чешањето.