SEMI DI LINO SHINE LOTION 12x13ml

2,200 ден

Третман за сјај на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Лосион  кој ја прави косата сјајна и мека.
Лосионот ја затвора кутикулата на влакното, и го остава помазно, свилено и посјајно. Ексклузивна комбинација на уникатен сјај на екстракт од ленено семе и витамин F, овој ревитализирачки третман обезбедува подршка, волумен, еластичност, екстремен сјај и мекост на вашата коса.