SEMI DI LINO SMOOTH CONDITIONER 200 ML

790 ден

Кондиционер за нега и измазнување на нескротлива коса склона кон разлетување.

Опис

 Овој кондиционер за измазнување го отплеткува и го контролира разлетувањето, измазнува и хидрира оставајќи ја косата мека и лесна.

Начин на употреба: се нанесува на измиена коса , се остава 2-3 мунути и потоа се плакне.