SEMI DI LINO SMOOTH SHAMPOO 250 ML

750 ден

Шампон без сулфати за нега и измазнување на нескротлива коса.

Опис

 Овој шампон ја контролира, измазнува ,хидрира и нежно ја чисти бунтовната коса, оставајќи ја мазна и без разлетување.Веганска формула со био-базиран мирис и без сулфати (БЕЗ SLES) .Погоден и за почеста употреба.