SEMI DI LINO SMOOTH OIL 100ML

850 ден

Масло за нега и измазнување на нескротлива коса склона кон разлетување.

Опис

Масло за измазнување  и сјај на нескротлива и бунтовна коса . Заштитува од топлина и влажност – за долготрајна права коса без разлетување.

Начин на употреба: истурете неколку капки на раката и нанесете на влажна или сува коса. Стилизирајте по желба.