50% Промоција

1,180.00 ден 590.00 ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Лесна еко пена за тенка коса на која и е потребен волумен.
Дава подршка и стабилно држење на косата.
Се нанесува по целата должина на влажна коса и се стилизира по желба.