Semi Di Lino Volumizing Low Shampoo 250ml

750 ден

Шампон за волумен на тенка и слаба коса.

Опис

Шампон за волумен.
Нежно ја чисти косата, го зголемува волуменот на влакното и и дава природен изглед на косата.
Создава заштитен слој околку влакното, со што му дава волумен, го зајакнува и го штити од влага.