Semi Di Lino Volumizing Spray 125ml

1,190 ден

Спрај за 2 пати поголем волумен на косата до 72 часа.

Опис

Лесна формула која и дава волумен и тело на косата без да ја натежне.
Комплексот за зајкнување на косата помага во реконструирање на влакната одвнатре. И дава 2 пати поголем волумен на косата до 72 часа.

Се нанесува на скалпот на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува неколку минути и потоа се продолжува со стилизирањето.