SERIE EXPERT VOLUMETRY SPRAY 125 ML

1.650,00 ден

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.Ја подигнува косата во коренот и и дава текстура.Формулата содржи Intra – Cylane и Hydra Light состојки за коса полна со волумен.

Се нанесува на коренот и по должината на измиена и просушена коса со пешкир.Не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT VOLUMETRY SPRAY 125 ML
1.650,00 ден