SETTING CURL CREAM 200 ML

790,00 ден

Лесна крема за обликување и дефиниција на локни со природен изглед.Формулата со природен восок обезбедува одлична дефиниција и виткање, контрола и чувство на навлажнета коса. Неговата мека текстура слична на крем го олеснува нанесувањето.

Начин наупотреба: се нанесува на влажна коса и се обликува како и обично.

Достапност: На залиха
Опис

Лесна крема за обликување и дефиниција на локни со природен изглед.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SETTING CURL CREAM 200 ML
790,00 ден