SILVER SHAMPOO 300 ML

880,00 ден

Шампон со виолетов пигмент за неутрализација на жолтите тонови кај плава, седа или бланширана коса.Формулата со пиксел технологија со виолетови пигменти  помага да се неутрализираатжолтеникавите тонови додека ја поправа структурата на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон со виолетов пигмент за неутрализација на жолтите тонови кај плава, седа или бланширана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SILVER SHAMPOO 300 ML
880,00 ден