SO PURE CALMING SHAMPOO 250 ML

990 ден

Нежен шампон за смирување на осетлив и иритиран скалп. So Pure Calming Shampoo е неверојатно благ шампон кој е многу ефикасен за ребалансирање на природната рамнотежа на скалпот. Збогатен со органски есенцијални масла од лаванда и камилица во комбинација со органски масла кои додаваат волумен и сјај. Без сулфати и силикони.

Категорија: ,

Опис

Нежен шампон за смирување на осетлив и иритиран скалп.