SO PURE COLOR CARE CONDITIONER 200 ML

850,00 ден

Нежен регенератор за нега и одржување на интензитетот на бојата на фарбана коса. Регенераторот So Pure Color Care е формулиран за да ја ревитализира косата третирана со боја  враќајќи го балансот на влага на косата и спречувајќи ја бојата да избледне.Како и со сите производи So Pure, ова е 100% вегански производ. Збогатен со органско масло од арган и шеа путер со кокосово и палмово јадро кои помагаат да се одржи интензитетот на бојата на косата ,оставајќи ја здрава и сјајна.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса и се остава да делува неколку минути па се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен регенератор за нега и одржување на интензитетот на бојата на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SO PURE COLOR CARE CONDITIONER 200 ML
850,00 ден