SO PURE COLOR CARE LEAVE-IN SPRAY 200 ML

890,00 ден

Нежен спреј без плакнење кој ја навлажнува, зајакнува,ја отплеткува – и ја штити косата од УВ зраци кои ја избледуваат бојата. Така, косата продолжува да свети, а исто така мириса прекрасно. Како и со сите производи So Pure, ова е 100% вегански производ. Збогатен со органско масло од јасмин и сандалово дрво кои помагаат да се одржи интензитетот на бојата на косата ,оставајќи ја здрава и сјајна.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна коса и не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен спреј без плакнење кој ја навлажнува, зајакнува,ја отплеткува – и ја штити косата од УВ зраци кои ја избледуваат бојата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SO PURE COLOR CARE LEAVE-IN SPRAY 200 ML
890,00 ден