SO PURE COLOR CARE SHAMPOO 250 ML

990 ден

Нежен шампон без сулфати кој ја чисти, хидрира и храни фарбаната коса, додека ја одржува бојата . Како и со сите производи So Pure, ова е 100% вегански производ. Збогатен со органско масло од јасмин и сандалово дрво кои помагаат да се одржи интензитетот на бојата на косата ,оставајќи ја здрава и сјајна.

Категорија: ,

Опис

Нежен шампон без сулфати кој ја чисти, хидрира и храни фарбаната коса, додека ја одржува бојата .