SO PURE COOLING ELIXIR 150 ML

950 ден

Нежен лосион за скалп за сите типови на коса кој обезбедува освежувачко чуство и ладење на скалпот. Збогатен со органски масла од нане и рузмарин – совршено измешани за да ја стимулираат циркулацијата и да го подобрат и здравјето на скалпот. Сертифицираното органско масло од арган природно го хидрира скалпот.

Начин на употреба: се нанесува на чист скалп,се масира и не се плакне.

Категорија: ,

Опис

Нежен лосион за скалп за сите типови на коса кој обезбедува освежувачко чуство и ладење на скалпот