SO PURE COOLING SHAMPOO 250 ML

990 ден

Нежен шампон за сите типови на коса кој обезбедува освежувачко чуство и ладење на скалпот. Богат со активни состојки од растителна основа, за да ја направи косата сјајна и мека. Збогатен со органски масла од нане и рузмарин – совршено измешани за да ја стимулираат циркулацијата и да го подобрат и здравјето на скалпот. Ги изоставивме сулфатите и парабените, за овој шампон да биде што понежен. Сертифицираното органско масло од арган природно ги уредува сите типови коса. 

Категорија: ,

Опис

Нежен шампон за сите типови на коса кој обезбедува освежувачко чуство и ладење на скалпот