SO PURE EXFOLIATING TREATMENT 100 ML

1,200 ден

Нежен пилинг за отстранување на сите видови првут од скалпот.Збогатен со мешавина од органски масла и растителни екстракти, вклучувајќи екстракт од чајно дрво и кора од врба, што ќе помогне да се врати природната рамнотежа на скалпот и комплетно да се спречи појавата на првут. Резултатот е здрава, густа и сјајна коса без првут. 

Начин на употреба: се масира на скалпот пред шампонирање и се плакне, па потоа се продолжува со шампонирање .

Категорија: ,

Опис

Нежен пилинг за отстранување на сите видови првут од скалпот.