SO PURE MOISTURIZING CONDITIONER 200 ML

850,00 ден

Нежен регенератор за нега и хидратација на сува коса.Благодарение на органската, растителна формула од шеа путерот, во комбинација со масла од палмароза од јадро од кокосова палма – секое со своите природни хидратантни моќи  ќе добиете  сјајна и хидрирана коса. Овој регенератор ја реконструира и расплетува сувата и оштетена коса . 

Начин на употреба: Се нанесува на влажна и измиена коса ,и по неколку минути се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен регенератор за нега и хидратација на сува коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SO PURE MOISTURIZING CONDITIONER 200 ML
850,00 ден