SP BALANCE SCALP MASK (200ml)

1,440 ден

Маска која помага во борбата против опаѓање на косата или јадеж и мрсен првут.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: таг

Опис

BALANCE SCALP маската му дава смирувачко и луксузно чувство на скалпот, го зајакнува и обновува сопствениот заштитен слој на кожата, и помага во спречување на губење на косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.