SP BALANCE SCALP SHAMPOO (250ml)

970 ден

Шампон наменет за чувствителен скалп.

Категорија: таг

Опис

BALANCE SCALP шампонот го чисти и смирува чувстителниот скалп, ја зајакнува ослабнатата коса, го намалува губењето на косата и ги намалува тензијата и јадежот на иритираните скалпови.