SP CLEAR SCALP MASK 200ml

1,440 ден

Clear Scalp маската го отстранува првутот и спречува понатамошна појава на првут.

Категорија: таг

Опис

Clear Scalp маската го отстранува првутот и спречува понатамошна појава на првут.
Му дава смирувачко чувство на скалпот, го зајакнува и чисти скалпот и косата.
Ја остава косата, чиста, мека и сјана.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.