SP HYDRATE CONDITIONER (200ml)

1,190 ден

Кондиционер за хидратантна енергија и чувство на мазна, луксузна и еластична коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: таг

Опис

Кондиционер кој и дава на косата хидратантна енергија за чувство на луксузна, видливо мазна и еластична коса.
Збогатен со:
-Глицерински навлажнувач – ја регулира хидратацијата на косата.
-D-пантенол – додава влагаи ја штити косата од сушење.
-Гликоза и фруктоза – ја мазнат и хидрираат косата.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.