SP HYDRATE SHAMPOO 250 ML

1,150 ден 1,024 ден
-11%

Шампон за нормална до сува коса кој обезбедува благо, темелно чистење, нуди повторна хидратација и долготрајна влажност без да ја оптоварува косата.Содржи специјални состојки и активни супстанции вклучувајќи глицерин, Д-пантенол, гликоза и фруктоза. Помага да се задржи влагата во косата  и ја остава мека, мазна и сјајна

Опис

Нежен шампон за нега и хидратација на сува коса.